Studio Emotion pořádá:

Letní sportovní PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2019

1. termín: 08. 07. – 12. 07. 2019 - OBSAZENO

2. termín: 05. 08. – 09. 08. 2019 - VOLNÁ MÍSTA

 

Cena: 2 300,- Kč

 

Cena je konečná, zahrnuje dopravu dítěte na výlety, případné vstupy, instruktory, půjčovné a samozřejmě stravu a pitný režim. Stravou se rozumí dopolední svačina, teplý oběd včetně polévky, odpolední svačina. Jeden den z turnusu je oběd studený z důvodu celodenního výletu. 1x přespání ve studiu k tomu náleží i večeře a snídaně.

 

Cena neobsahuje případné připojištění proti úrazu dítěte.

 

A na co všechno se děti můžou těšit?

Tábor bude nejen o pole dance (cvičení na vertikálních tyčích), ale využijeme i závěsné sítě pro akrobacii či lekce Jógy ve vzduchu. Dále se naučíme prvky na závěsném kruhu nebo párovou akrobacii. A když nám počasí dovolí budeme sportovat i venku. Všechny lekce budou provázet hry J

 

 

Protože je to naše první akce dětského tábora – přednostně obsazujeme nejdříve červencový termín tábora.

 

V případě potřeby je možné objednaný termín změnit, pokud v druhém termínu bude volné místo. V případě zrušení tábora z omluvitelných důvodů do 31. 5. 2019 vracíme 100% uhrazené částky, po tomto termínu vracíme 70% uhrazené částky. V případě zrušení turnusu později než 7 dní před začátkem objednaného turnusu je uhrazená částka nevratná - lze za sebe sehnat náhradníka (pokud nebudou přihlášení náhradníci navíc).

Tábory jsou určeny pro děti školního věku, tj. 6-14 let. Výjimečně lze přijmout i děti mladší. Kapacita tábora je 10 dětí. Minimální počet účastníků je 8.

 

Tábor probíhá ve všední dny vždy od 8:00 do 16:00, individuálně však lze domluvit jiný časový úsek.

Rezervace místa nebo více info:

E-mail: poledance@poledance-chrudim.cz

Mobil: 725 234 408