Michaela

Lektorka: Lektorky Pilates
Zpět na výpis lektorůMichaela Čechlovská  

Jaké lekce vyučuji: Pilates,  Pilates pro těhotné a po porodu

Něco málo o mně: 

Začala jsem v devíti letech tancováním, kterému jsem se věnovala v ČR do svých 24 let.

Byla jsem členkou několika tanečních skupin (PS Hroch Pardubice, Funky Shakers Pardubice a Storm Beat Hradec Králové a účastnila se regionálních, celostátních i světových tanečních soutěží.

V roce 2004 jsem odcestovala za zkušenou do Itálie, kde jsem působila v rámci animátorského týmu jako fitness instruktorka (aerobic, bodystyling, aquagym, balli di gruppo) a taneční choreografka v různých letních a zimních střediscích v Itálii, Řecku, Egyptě.

V roce 2011 jsem se vrátila do Čech a spolupracovala jsem na velkých akcích studia La Fiesta jako instruktorka Balli di gruppo („italská sestřenice Zumby“).

V roce 2013 jsem odešla na mateřskou dovolenou.

V září 2014 jsem se po dvou měsících po porodu začala věnovat cvičení Pilates v rámci kurzu Pilates pro začátečníky a mírně pokročilé u Happy Life Pilates v Chrudimi.

V roce 2015 jsem se zapsala na Diplomový kurz instruktor metody Pilates u Happy Life Pilates Mgr. Soni Šplíchalové v Hradci Králové, kde jsem úspěšně složila zkoušky a stala se instruktorkou.

Získala jsem osvědčení o odborné způsobilosti pro Instruktor Pilates Level 1 a 2, Pilates pro těhotné a po porodu, Pilates a pánevní dno.

Od června 2015 působím jako instruktorka Pilates studia Emotion Chrudim. Vedu zde kurzy Pilates pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé. Nabízím též možnost individuálních lekcí ušité klientům přímo na míru.

Průběžně se účastním lekcí a seminářů a prohlubuji své dosavadní vzdělání.

V březnu 2017 se mi narodil druhý syn, a tak jsem do září měla pauzu.

Od září 2017 již kurzy Pilates opět běží.

V září 2017 jsem absolvovala specializované školení FitMami Baby v Praze a získala osvědčení pro Cvičení s kojenci a batolaty, kterému se nyní též věnuji.

Od září 2017 do června 2018 jsem působila jako lektorka cvičení pro miminka od 3. měsíců, cvičení pro lezoucí děti a cvičení batolátek.

V roce 2018 povedu další kurzy Pilates ve studiu Emotion a v Markovicích, nově kurz pro rodiče s dětmi od 1 do 2 let a připravuji pro Vás cyklus víkendových setkávání věnovaný ženám.

 

Moje dosažené vzdělání: 

 

Cvičení Pilates mne natolik oslovilo a ohromilo, že se stalo součástí mého každodenního života. Našla jsem v něm pro sebe klíč k práci s pohybovým aparátem a rozvojem pohybových aktivit napříč generacemi. Od narození malého miminka, kde správnou manipulací a posilováním správných svalů přispíváme k rozvoji jeho psychomotorického vývoje, přes období předškolního, školního věku, dospívání, adolescence, středního věku až po období stáří.

Zabývat se tělem a práci na něm má smysl ve všech fázích našeho života, chce to trpělivost, důslednost, vytrvalost a chuť pro sebe něco udělat, pak už jde vše samo ;-).

Pokud jste se rozhodli udělat něco pro sebe nebo Vaše dítě a chcete zjistit, zda to skutečně funguje, velmi ráda Vám ve svých kurzech předám vše, co jsem se doposud naučila ;-).