Karla

Lektorka: Team
Zpět na výpis lektorů Karla Marečková

Jaké lekce vyučuji: Cvičení s kojenci, Cvičení s batolaty

Něco málo o mně:

Práce s dětmi mě odjakživa naplňuje a tak jsem se vždy ráda chopila nové příležitosti a prostě šla do toho. Proto jsem od 7. 1. 2012 instruktorkou lyžování, což jsem uplatňovala na lyžařských kurzech sedmých tříd ZŠ Heřmanův Městec.

V roce 2012 po absolvování První soukromé školy jazyků v Chrudimi a neúspěchu při přijímacím řízení na VŠ Pedagogické v Hradci Králové, jsem se rozhodla pro studium na VOŠ Pedagogické v Litomyšli, kde jsem 2016 úspěšně ukončila studium Pedagogiky volného času a Speciální pedagogiky. Zde jsem také v dubnu 2014 absolvovala kurz Muzikoterapie.

V květnu 2017 přišlo do mého života "vzdělání k nezaplacení" v podobě mého prvního syna, se kterým jsem začala navštěvovat hodiny Cvičení pro miminka od 3 měsíců. Náplň těchto hodin, zaměřujících se na psychomotorický vývoj miminek, mě natolik zaujala, že jsem po kolegyni toto cvičení s velkým nadšením převzala a vedla ho půl roku včetně zástupů na dalších cvičení pro starší děti.

Poté ale přišla nabídka realizovat se s tímto typem cvičení právě ve studiu Emotion.

V září 2018 jsem si pro toto cvičení rozšířila vzdělání a obzory díky kurzu Fitmami v Praze.

V současné době vedu ve studiu Emotion kurzy Cvičení s miminky od 3 měsíců do doby, než začnou lézt a cvičení s dětmi, co začínají lézt až do období samostatné chůze.

 

Dosažené vzdělání

·        První soukromá škola jazyků v Chrudimi – 2012

·        Kurz Muzikoterapie – 2014

·        VOŠ Pedagogická v Litomyšli, obor Pedagogiky volného času a Speciální pedagogiky – 2016

·        Kurz Cvičení pro miminka od 3. Měsíců, Cvičení pro lezoucí děti, Cvičení batolátek v Mama klub Chrudim – 2017 – 2018

·        V září 2018 jsem absolvovala specializované školení u fitMami Baby v Praze a získala osvědčení pro Cvičení s kojenci a batolaty.

 

Těším se na další kurzy a prohlubování odbornosti mých znalostí a dovedností pro tento typ cvičení, ale hlavně na Vás, nové tváře/maminky a Vaše dětičky J